TE Connectivity RN112-0.6-02
Common Mode Chokes Dual 15mH 10kHz 600mA 465mOhm DCR Thru-Hole
Obsolete
Pagina del produttoreScheda dati
Prezzo e stock
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per TE Connectivity RN112-0.6-02.
IHS
Datasheet6 pagine10 anni fa
Farnell
Master Electronics
element14 APAC
Newark
Supply Chain
Country of OriginThailand
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date1998-05-01
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2016-10-01
LTD Date2016-10-01
Parti correlate
TE ConnectivityRN212-0.6-02
TE ConnectivityRN114-1-02
Common Mode Chokes Dual 15mH 10kHz 1A 375mOhm DCR Thru-Hole
Common Mode Chokes Dual 15000uH 10kHz 1.3A 0.43Ohm DCR Thru-Hole Box
Common Mode Chokes Dual 15000uH 10kHz 0.9A 0.6Ohm DCR Thru-Hole Box
General Purpose Inductor, 15000uH, 50%, 1 Element, Ferrite-Core
TE ConnectivityEH28-2.0-02-15M-X
Eh28 Common Mode Choke 250Vac, 2A, 15Mh Rohs Compliant: Yes |Schaffner EH28-2.0-02-15M-X
Descrizioni
Descrizioni di TE Connectivity RN112-0.6-02 fornite dai suoi distributori.
Inductor Current Compensated Choke 15mH -30% to 50% 10KHz 600mA Pin
RN Common Mode Choke 250VAC, 0.6A, 15mH, Horizonta
CHOKE, COM/ASYM MODE, 2X15MH, 0.6A; Inductance:15mH; Rated Current:600mA; Product Range:RN Series; SVHC:No SVHC (15-Jan-2019); Approval Category:UL,