TE Connectivity RGP0207CHJ15M
RES, 15M, 0.25W, 750V, AXIAL; Available until stocks are exhausted Alternative available
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per TE Connectivity RGP0207CHJ15M.
Electro Sonic
Datasheet6 pagine12 anni fa
element14 APAC
IHS
TE Connectivity
Sager Electronics
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
-24.97%
Modelli CAD
FONTEeCADmCADFILE
Ultra Librarian
SimboloImpronta
Scarica
Il sito del partner si aprirà in una nuova scheda quando si scaricano i modelli CAD
Supply Chain
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.90
Introduction Date2003-09-02
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 days ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 3 days ago)
Parti correlate
TE Connectivity3-1625876-8
Through Hole Carbon Composition Resistor, Cbt Series, 15 Mohm, 500 Mw, - 5%, 350 V
Stackpole ElectronicsRC12JT16M0
Axial FIXED RESISTOR RC 0.142Diax0.374L 3.60mmx9.50mm 0.5W 1/2W 16MOhm ±5%
Stackpole ElectronicsRC12JB16M0
Stackpole ElectronicsRNV14FAL15M0
Fixed Resistor, Metal Film, 0.25W, 15000000ohm, 1600V, 1% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
Descrizioni
Descrizioni di TE Connectivity RGP0207CHJ15M fornite dai suoi distributori.
Axial FIXED RESISTOR RGP Neohm 0.098Diax0.256L 2.50mmx6.50mm 0.25W 1/4W 15MOhm ±350ppm/C
Res Metal Glaze 15M Ohm 5% 1/4W ±350ppm/°C Conformal AXL Thru-Hole Ammo Pack
Avnet Japan
Special Order: RGP0207CH 5% 15M Resistance Value: 15M Ω Element Type: Thick Film Resistor Type: High Value/High Voltage Resistor Passive Component Tolerance: 5 % Package Size Code: 0207 Through-Hole Resistor | 15M Ω Thick Film High Value/High Voltage Resistor 5 % | Part Number: RGP0207CHJ15M | Internal Number: 1623708-3 | TE Connectivity | NEOHM