TE Connectivity H85K76BYA
Metal Film Res.-Through Hole H8 5K76 0.1% 15Ppm |Amp Te Connectivity 6-1879664-8
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per TE Connectivity H85K76BYA.
Electro Sonic
Datasheet4 pagine7 anni fa
Datasheet4 pagine14 anni fa
JRH Electronics
Master Electronics
TE Connectivity
Newark
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
-0.31%
Parti correlate
TE Connectivity / AMP6-1879664-6
Holco Holsworthy FIXED RESISTOR Axial Through Hole Resistor ±0.1% ±15ppm/C 5.49kOhm 0.25W 1/4W
TE ConnectivityH85K62BYA
HOLCO SERIES AXIAL METAL FILM RESISTOR 5.62KOHMS +/-0.1% 0.25W +/-15PPM/DEGC
TE ConnectivityYR1B6K19CC
Through Hole Metal Film Resistor, R Series, 6.19 Kohm, 250 Mw, - 0.1%, 500 V, Axial Leaded Rohs Compliant: Yes
Stackpole ElectronicsCF14JT5K60
Fixed Resistor, Carbon Film, 0.25W, 5600ohm, 350V, 5% +/-Tol, -400,0ppm/Cel, Through Hole Mount
Stackpole ElectronicsRNF14FTD5K62
Fixed Resistor, Metal Film, 0.25W, 5620ohm, 250V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Stackpole ElectronicsRNF14FTD6K04
Fixed Resistor, Metal Film, 0.25W, 6040ohm, 250V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.1W, 5760ohm, 200V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.1W, 5760ohm, 200V, 0.1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.1W, 6000ohm, 200V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.6W, 6000ohm, 350V, 0.1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.125W, 5620ohm, 300V, 0.1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.1W, 6190ohm, 200V, 0.1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Descrizioni
Descrizioni di TE Connectivity H85K76BYA fornite dai suoi distributori.
HOLCO SERIES AXIAL METAL FILM RESISTOR 5.76KOHMS +/-0.1% 0.25W +/-15PPM/DEGC
Fixed Resistor, Thin Film, 0.25W, 5760ohm, 350V, 0.1% +/-Tol, 15ppm/Cel, Through Hole Mount
Res Metal Film 5.76K Ohm 0.1% 0.25W(1/4W) ±15ppm/°CConformalCoated AXL Bandoliered
Axial FIXED RESISTOR Holco Holsworthy 0.098Diax0.283L 2.50mmx7.20mm 0.25W 1/4W 5.76kOhm ±15ppm/C
Special Order: H8 5K76 0.1% 15PPM Resistance Value: 5.76K Ω Element Type: Thin Film Resistor Type: Precision Resistor Passive Component Tolerance: .1 % Power Rating: .25 W Through-Hole Resistor | 5.76K Ω Thin Film Precision Resistor .1 % | Part Number: H85K76BYA | Internal Number: 6-1879664-8 | TE Connectivity | Holsworthy