TE Connectivity H8154RBYA
Fixed Resistor, Thin Film, 0.25W, 154ohm, 350V, 0.1% +/-Tol, 15ppm/Cel, Through Hole Mount
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per TE Connectivity H8154RBYA.
IHS
Datasheet4 pagine1 anno fa
Master Electronics
Electro Sonic
TE Connectivity
X-ON
Parti correlate
TE ConnectivityH8158RBYA
Fixed Resistor, Thin Film, 0.25W, 158ohm, 350V, 0.1% +/-Tol, 15ppm/Cel, Through Hole Mount
TE ConnectivityH8147RBYA
Fixed Resistor, Thin Film, 0.25W, 147ohm, 350V, 0.1% +/-Tol, 15ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Thin Film, 0.25W, 143ohm, 350V, 0.1% +/-Tol, 15ppm/Cel, Through Hole Mount
Stackpole ElectronicsCF14JT150R
Fixed Resistor, Carbon Film, 0.25W, 150ohm, 350V, 5% +/-Tol, -400,0ppm/Cel, Through Hole Mount
Stackpole ElectronicsRNF14FTD150R
Fixed Resistor, Metal Film, 0.25W, 150ohm, 250V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Stackpole ElectronicsCF14JT160R
Fixed Resistor, Carbon Film, 0.25W, 160ohm, 350V, 5% +/-Tol, -400,0ppm/Cel, Through Hole Mount
TE ConnectivityYR1B169RCC
R SERIES AXIAL THROUGH HOLE FIXED RESISTOR 169OHMS +/-0.1% 0.25W +/-15PPM/DEGC
Fixed Resistor, Metal Film, 0.1W, 154ohm, 200V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.1W, 140ohm, 200V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.1W, 150ohm, 200V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.1W, 140ohm, 200V, 0.1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.1W, 150ohm, 200V, 0.1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Descrizioni
Descrizioni di TE Connectivity H8154RBYA fornite dai suoi distributori.
TE CONNECTIVITY / HOLSWORTHY H8154RBYA Through Hole Resistor, 154 ohm, 350 V, Axial Leaded, 250 mW,0.1%, H8 Series
RES, 154R, 0.10%, 250MW, AXIAL; Resistance: 154ohm; Product Range: H8 Series; Power Rating: 250mW; Resistance Tolerance: ± 0.1%; Resistor Case Style: Axial Leaded; Voltage Rating: 350V; Resistor Element Material: Metal Film; Te
H8 154R 0.1% 15Ppm |Amp Te Connectivity 1-1879663-6
154¦¸ ¡À0.1% 250mW ¡À15ppm/¡æ 7.2mm
Special Order: H8 154R 0.1% 15PPM Resistance Value: 154 Ω Element Type: Thin Film Resistor Type: Precision Resistor Passive Component Tolerance: .1 % Power Rating: .25 W Through-Hole Resistor | 154 Ω Thin Film Precision Resistor .1 % | Part Number: H8154RBYA | Internal Number: 1-1879663-6 | TE Connectivity | Holsworthy