TE Connectivity H8137RBYA
Fixed Resistor, Thin Film, 0.25W, 137ohm, 350V, 0.1% +/-Tol, 15ppm/Cel, Through Hole Mount
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per TE Connectivity H8137RBYA.
IHS
Datasheet4 pagine1 anno fa
Master Electronics
Electro Sonic
TE Connectivity
RS (Formerly Allied Electronics)
Modelli CAD
FONTEeCADmCADFILE
SnapEDA
Impronta
3DScarica
Il sito del partner si aprirà in una nuova scheda quando si scaricano i modelli CAD
Supply Chain
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.90
Introduction Date2009-07-15
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 days ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 3 days ago)
Parti correlate
TE ConnectivityYR1B130RCC
Through Hole Metal Film Resistor, R Series, 130 Ohm, 250 Mw, - 0.1%, 500 V, Axial Leaded Rohs Compliant: Yes
TE ConnectivityYR1B127RCC
Through Hole Metal Film Resistor, R Series, 127 Ohm, 250 Mw, - 0.1%, 500 V, Axial Leaded
TE ConnectivityH8147RBYA
Fixed Resistor, Thin Film, 0.25W, 147ohm, 350V, 0.1% +/-Tol, 15ppm/Cel, Through Hole Mount
TE ConnectivityYR1B133RCC
R SERIES AXIAL THROUGH HOLE FIXED RESISTOR 133OHMS +/-0.1% 0.25W +/-15PPM/DEGC
TE Connectivity / AMP1879663-8
Fixed Resistor, Thin Film, 0.25W, 127ohm, 350V, 0.1% +/-Tol, 15ppm/Cel, Through Hole Mount
TE ConnectivityH8124RBYA
Fixed Resistor, Thin Film, 0.25W, 124ohm, 350V, 0.1% +/-Tol, 15ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.1W, 140ohm, 200V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.1W, 150ohm, 200V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.1W, 126ohm, 200V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Through Hole Mount
Descrizioni
Descrizioni di TE Connectivity H8137RBYA fornite dai suoi distributori.
Res Metal Film 137 Ohm 0.1% 0.25W(1/4W) ±15ppm/C Conformal Coated AXL Bandoliered
Metal Film Res.-Through Hole H8 137R 0.1% 15PPM
RES, 137R, 0.10%, 250MW, AXIAL; Resistance: 137ohm; Product Range: H8 Series; Power Rating: 250mW; Resistance Tolerance: ± 0.1%; Resistor Case Style: Axial Leaded; Voltage Rating: 350V; Resistor Element Material: Metal Film; Te