TE Connectivity CPF0805B200RE1
Fixed Resistor, Thin Film, 0.1W, 200ohm, 100V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0805
Production
Richiedi un campioneScheda dati
Prezzo e stock
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per TE Connectivity CPF0805B200RE1.
Farnell
Datasheet4 pagine1 anno fa
IHS
Electro Sonic
Newark
FONTEeCADmCADFILE
Component Search Engine
SimboloImpronta
Scarica
Introduction Date2009-09-18
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 days ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 3 days ago)
Parti correlate
PanasonicERA6AEB201V
Res Thin Film 0805 200 Ohm 0.1% 0.125W ±25ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
Yageo GroupRT0805BRD07200RL
Fixed Resistor, Thin Film, 0.125W, 200ohm, 150V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0805
PanasonicERA6AEB221V
Res Thin Film 0805 220 Ohm 0.1% 0.125W ±25ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
PanasonicERA-6AEB181V
Res Thin Film 0805 180 Ohm 0.1% 0.125W ±25ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
Yageo GroupRT0805BRD07180RL
Res Thin Film 0805 180 Ohm 0.1% 0.125W(1/8W) ±25ppm/C Pad SMD T/R
TE ConnectivityCPF0805B200RE1
TE ConnectivityRP73PF2A200RBTDF
Res Thin Film 0805 200 Ohm 0.1% 0.25W(1/4W) ±25ppm/C Pad SMD Medical T/R
PanasonicERA-6YEB201V
Res Metal Film 0805 200 Ohm 0.1% 1/8W ±25ppm/°C Molded SMD SMD Punched Carrier T/R
Descrizioni
Descrizioni di TE Connectivity CPF0805B200RE1 fornite dai suoi distributori.
Res Thin Film 0805 200 Ohm 0.1% 0.1W(1/10W) ±25ppm/C Epoxy Pad SMD Medical T/R
RES, 200R, 0.1%, 0.1W, 0805, THIN FILM; Resistor Case Style: 0805 [2012 Metric]; Resistance: 200ohm; Product Range: CPF Series; Voltage Rating: 100V; Resistor Element Material: Thin Film; Power Rating: 100mW; Resistance Tolera
CPF 0805 200R 0.1% 25PPM 1K RL Resistance Value: 200 Ω Element Type: Thin Film Resistor Type: Precision Resistor Passive Component Tolerance: .1 % Package Size Code: 0805 Surface Mount Resistor | 200 Ω Thin Film Precision Resistor .1 % | Part Number: CPF0805B200RE1 | Internal Number: 4-1614884-7 | TE Connectivity | NEOHM