TE Connectivity CPF0603B4K99E1
Res Thin Film 0603 4.99K Ohm 0.1% 1/16W ±25ppm/°C Molded SMD SMD Paper T/R
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per TE Connectivity CPF0603B4K99E1.
element14 APAC
Datasheet4 pagine4 anni fa
Datasheet9 pagine10 anni fa
Electro Sonic
TME
TE Connectivity
Newark
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
-5.75%
SimboloImpronta
SnapEDA
Introduction Date2009-09-26
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 days ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 3 days ago)
Parti correlate
Res Thin Film 0603 4.99K Ohm 0.1% 0.1W(1/10W) ±25ppm/C Pad SMD T/R
TE Connectivity6-1676481-9
Fixed Resistor, Thin Film, 0.063W, 4700ohm, 50V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0603
PanasonicERA-3YEB512V
Res Metal Film 0603 5.1K Ohm 0.1% 1/10W ±25ppm/°C Molded SMD SMD Punched Carrier T/R
TE Connectivity / AMP7-1676481-0
Res Thin Film 0603 5.1K Ohm 0.1% 1/16W ±25ppm/°C Molded SMD SMD Paper T/R
PanasonicERA-3YEB472V
Res Metal Film 0603 4.7K Ohm 0.1% 1/10W ±25ppm/°C Molded SMD SMD Punched Carrier T/R
TE ConnectivityCPF0603B5K36E1
Res Thin Film 0603 5.36K Ohm 0.1% 1/16W ±25ppm/°C Molded SMD SMD Paper T/R
PanasonicERA3AEB4991V
100mW Thin Film Resistor 75V ±0.1% ±25ppm/℃ 4.99kΩ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Yageo GroupRT0603BRD074K99L
100mW Thin Film Resistor ±25ppm/℃ ±0.1% 4.99kΩ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Yageo GroupAT0603BRD074K99L
TE Connectivity7-2176088-2
Res Thin Film 0603 4.99K Ohm 0.1% 0.167W ±25ppm/C Pad SMD Medical T/R
TE ConnectivityCPF0603B4K99E1
Descrizioni
Descrizioni di TE Connectivity CPF0603B4K99E1 fornite dai suoi distributori.
Avnet Japan
Fixed Resistor, Thin Film, 0.063W, 4990ohm, 50V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0603
CPF Neohm FIXED RESISTOR 0603 (1608Metric) Chip Resistor ±0.1% ±25ppm/C 4.99kOhm 0.063W 1/16W
SMD Anti-Surge Thick Film Chip Resistor
Surface Mount Thin Film Resistor, Cpf Series, 4.99 Kohm, 63 Mw, - 0.1%, 50 V |Neohm Te Connectivity CPF0603B4K99E1
SMD Resistor 0603 4.99KΩ ±0.1% 63mW ±25ppm/℃
RES, 4K99, 0.1%, 0.063W, 0603, THIN FILM; Resistor Case Style: 0603 [1608 Metric]; Resistance: 4.99kohm; Product Range: CPF Series; Voltage Rating: 50V; Resistor Element Material: Thin Film; Power Rating: 63mW; Resistance Tolerance: ± 0.1%; Temperature Coefficient: ± 25ppm/°C; Automotive Qualification Standard: -; SVHC: No SVHC (27-Jun-2018)
Special Order: CPF 0603 4K99 0.1% 25PPM 1K RL Resistance Value: 4.99K Ω Element Type: Thin Film Resistor Type: Precision Resistor Passive Component Tolerance: .1 % Package Size Code: 0603 Surface Mount Resistor | 4.99K Ω Thin Film Precision Resistor .1 % | Part Number: CPF0603B4K99E1 | Internal Number: 2-1879224-2 | TE Connectivity | NEOHM