TE Connectivity ANT-916-JJB-RA
916MHz JJB Series Embedded 1/4 Wave Monopole Antenna, Right Angle
Production
Richiedi un campioneScheda dati
Prezzo e stock
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per TE Connectivity ANT-916-JJB-RA.
Datasheet10 pagine2 anni fa
Datasheet19 pagine2 anni fa
Datasheet7 pagine2 anni fa
Technical Drawing1 pagina3 anni fa
JRH Electronics
Sager Electronics
Component Distributors Inc.
Factory Futures
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
+56.70%
Supply Chain
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 days ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 3 days ago)
Parti correlate
TE ConnectivityANT-868-JJB-RA
Rf Antenna, 855 To 880Mhz, -1Dbi Rohs Compliant: Yes |Linx Te Connectivity ANT-868-JJB-RA
TE ConnectivityANT-868-JJB-ST
Rf Antenna, 855 To 880Mhz, 8.9Dbi Rohs Compliant: Yes |Linx Te Connectivity ANT-868-JJB-ST
Yageo GroupW3127
Helical Antenna, Single Band, 433 MHz to 435 MHz, Through Hole
Yageo GroupW3126
Rf Antenna, Helical, 315Mhz, -5Dbi Rohs Compliant: Yes |Pulse Electronics W3126
TE ConnectivityANT-916-HETH
916MHz HE Series Embedded Helical 1/4 Wave Monopole Antenna, Through-Hole Mount
Descrizioni
Descrizioni di TE Connectivity ANT-916-JJB-RA fornite dai suoi distributori.
JJB Series 916 MHz 7 mm Omni Directional Through Hole Feedline Antenna
Antenna Mini R-Angle 916MHz THM
Antenna with Center Freq. 916MHz
RF ANTENNA, 901 TO 931MHZ, -0.5DBI;
ANTENNA MINI 7MM 916MHZ RT ANGLE
ANT-916-JJB-RA, TE CONNECTIVITY/AMP BRAND
2 916MHz 30MHz 14.5mm*7mm*14.5mm
Rf Antenna, 901 To 931Mhz, -0.5Dbi; Antenna Type:Lorawan/Sigfox/Weightless-P/Wifi; Frequency Min:901Mhz; Frequency Max:931Mhz; Antenna Mounting:Through Hole; Gain:-0.5Dbi; Vswr:2; Input Power:-; Input Impedance:50Ohm Rohs Compliant: Yes |Linx Te Connectivity ANT-916-JJB-RA
Antenna Mini R-Angle 916MHz THM Antenna Type: Dome/Puck Band Type: Single Band Primary Application: LPWAN LoRaWAN Communication Protocol: LPWAN LoRaWAN Wi-Fi Mounting Location: Internal/Embedded Dome/Puck Single Band LPWAN | Antenna | Part Number: ANT-916-JJB-RA | Internal Number: ANT-916-JJB-RA | TE Connectivity |