TE Connectivity ANT-868-JJB-RA
Rf Antenna, 855 To 880Mhz, -1Dbi Rohs Compliant: Yes |Linx Te Connectivity ANT-868-JJB-RA
Production
Richiedi un campioneScheda dati
Prezzo e stock
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per TE Connectivity ANT-868-JJB-RA.
TE Connectivity
Datasheet4 pagine2 anni fa
Datasheet5 pagine2 anni fa
Datasheet8 pagine2 anni fa
Datasheet10 pagine2 anni fa
Datasheet19 pagine2 anni fa
Datasheet15 pagine2 anni fa
Datasheet13 pagine2 anni fa
Datasheet3 pagine2 anni fa
Datasheet2 pagine2 anni fa
Datasheet2 pagine2 anni fa
Datasheet4 pagine2 anni fa
Datasheet7 pagine2 anni fa
Technical Drawing1 pagina3 anni fa
IHS
Sager Electronics
Master Electronics
TME
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
+63.41%
Supply Chain
Introduction Date2011-07-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 days ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 3 days ago)
Parti correlate
TE ConnectivityANT-916-JJB-HT-T
916MHz JJB-HT Series Embedded 1/4 Wave Monopole Antenna, High Temperature Plastic, Tape and Reel
TE ConnectivityANT-916-JJB-RA
916MHz JJB Series Embedded 1/4 Wave Monopole Antenna, Right Angle
TE ConnectivityANT-916-JJB-ST
916MHz JJB Series Embedded 1/4 Wave Monopole Antenna, Straight
Yageo GroupW3127
Helical Antenna, Single Band, 433 MHz to 435 MHz, Through Hole
Yageo GroupW3126
Rf Antenna, Helical, 315Mhz, -5Dbi Rohs Compliant: Yes |Pulse Electronics W3126
Descrizioni
Descrizioni di TE Connectivity ANT-868-JJB-RA fornite dai suoi distributori.
External Antenna, Dome, Puck, Single Band, 855MHz to 880MHz, Linear, Through Hole Right Angle
868MHz JJB Series Embedded 1/4 Wave Monopole Antenna, Right Angle
Antenna Mini R-Angle 868MHz THM Antenna Type: Dome/Puck Band Type: Single Band Primary Application: LPWAN LoRaWAN Communication Protocol: LPWAN Wi-Fi LoRaWAN Mounting Location: Internal/Embedded Dome/Puck Single Band LPWAN | Antenna | Part Number: ANT-868-JJB-RA | Internal Number: ANT-868-JJB-RA | TE Connectivity |