TE Connectivity / P&B KUP-14D35F-24
Electromechanical Relay 24VDC 472Ohm 10A 3PDT(38.89x35.71x55.55)mm Socket Industrial Relay
Master Electronics
Electro Sonic
Farnell
element14
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
-1.35%
Modelli CAD
FONTEeCADmCADFILE
SnapEDA
Impronta
3DScarica
Il sito del partner si aprirà in una nuova scheda quando si scaricano i modelli CAD
Supply Chain
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Parti correlate
TE ConnectivityKRPA-14DG-24
Electromechanical Relay 24VDC 472Ohm 10A 3PDT (35.71x35.71x50.8)mm Socket General Purpose Relay
TE ConnectivityKUP-14D55-24
Electromechanical Relay 24VDC 472Ohm 10A 3PDT (73.7x38.89x55.55)mm Bracket Industrial Relay
TE ConnectivityKRPA-14DN-24
TE Connectivity1-1393118-0
Power Relay 24VDC 5A 3PDT(38.89mm 35.71mm 50mm) Socket
TE Connectivity / AMP9-1393104-3
Electromechanical Relay 24VDC 472Ohm 5A 3PDT(35.71x35.71x50.8)mm Socket General Purpose Relay
TE Connectivity1-1393115-7
Electromechanical Relay 24VDC 472Ohm 10A 3PDT(38.89x35.71x55.55)mm Plain Case Industrial Relay
TE ConnectivityKUP-14D15-24
General Purpose Relay 3PDT (3 Form C) 24VDC Coil 10A Industrial Panel Plug-In
TE Connectivity / P&BKUP-14D17-24
Electromechanical Relay 24VDC 472Ohm 10A 3PDT(38.89x35.71)mm THT Industrial Relay
Descrizioni
Descrizioni di TE Connectivity / P&B KUP-14D35F-24 fornite dai suoi distributori.
KUP Series Panel Plug-In Relay 3PDT 10A 24VDC 472Ohm Quick Connect Panel Mount
Power/Signal Relay, 3 Form C, 3PDT, Momentary, 0.05A (Coil), 24VDC (Coil), 1250mW (Coil), 10A (Contact), 28VDC (Contact), DC Input, AC/DC Output, Panel Mount
POWER RELAY, 3PDT, 24VDC, 10A, PLUG IN; Contact Configuration:3PDT; Coil Voltage:24VDC; Contact Current:10A; Product Range:KUP Series; Relay Mounting:Socket; Coil Type:Non Latching; Contact Voltage VAC:240VAC; Coil Resistance:472ohm RoHS Compliant: No