TE Connectivity / Holsworthy RP73D1J14RBTDG
Res Thin Film 0603 14 Ohm 0.1% 0.1W(1/10W) ±15ppm/C Epoxy Pad SMD Medical T/R
Schede tecniche e documenti
Upverter
Datasheet10 pagine8 anni fa
IHS
TE Connectivity
Farnell
Newark
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
-32.50%
Modelli CAD
FONTEeCADmCADFILE
EE Concierge
SimboloImpronta
SnapEDA
SimboloImpronta
3DScarica
Il sito del partner si aprirà in una nuova scheda quando si scaricano i modelli CAD
Supply Chain
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 6 months ago)
Parti correlate
TE ConnectivityRP73PF1J14RBTDF
Fixed Resistor, Thin Film, 0.166W, 37.4ohm, 100V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0603
TE ConnectivityCPF0603B14RE1
Res Thin Film 0603 14 Ohm 0.1% 1/16W ±25ppm/°C Molded SMD SMD Paper T/R
TE ConnectivityRN73C1J14RBTDF
Res Thin Film 0603 14 Ohm 0.1% 0.063W(1/16W) ±10ppm/C Pad SMD Medical T/R
Fixed Resistor, Thin Film, 0.1W, 13ohm, 75V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0603
Yageo GroupRT0603BRD0713R7L
100mW Thin Film Resistor ±25ppm/℃ ±0.1% 13.7Ω 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Yageo GroupRT0603BRD0713RL
100mW Thin Film Resistor ±25ppm/℃ ±0.1% 13Ω 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Descrizioni
Descrizioni di TE Connectivity / Holsworthy RP73D1J14RBTDG fornite dai suoi distributori.
Fixed Resistor, Thin Film, 0.1W, 14ohm, 75V, 0.1% +/-Tol, 15ppm/Cel, Surface Mount, 0603
Surface Mount Thin Film Resistor, RP73 Series, 14 ohm, 100 mW, - 0.1%, 50 V
RP73 FIXED RESISTOR Chip Resistor 0.1% 15ppm/C 14Ohm 100mW
RESISTOR, 0603, 14R, 15PPM; Resistance:14ohm; Resistance Tolerance:± 0.1%; Power Rating:100mW; Voltage Rating:50V; Temperature Coefficient:± 15ppm/°C; Resistor Element Material:Thin Film; Resistor Case Style:0603; Resistor Mounting:SMD; External Depth:0.8mm; External Length / Height:0.4mm; External Width:1.6mm; No. of Pins:2; Operating Temperature Range:-55°C to +155°C; Overload Voltage:100V; Package / Case:0603; Series:RP73