TDK SLF7045T-680MR60-PF
Inductor Power Shielded Wirewound 68uH 20% 100KHz Ferrite 770mA 210mOhm DCR Blister T/R
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per TDK SLF7045T-680MR60-PF.
TDK
Datasheet5 pagine6 anni fa
JRH Electronics
element14 APAC
Newark
Arrow Electronics
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
-0.37%
Modelli CAD
FONTEeCADmCADFILE
Component Search Engine
SimboloImpronta
3DScarica
Introduction Date2004-09-20
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
LTB Date2026-03-31
LTD Date2026-12-31
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
Parti correlate
Inductor Power Shielded Wirewound 68uH 15% 100KHz 26Q-Factor Ferrite 0.85A 0.21Ohm DCR T/R
INDUCTOR, 68UH, 1.1A, 20%, 100KHZ; Product Range:TDK - CLF Series; Inductance:68
Inductor Power Shielded Wirewound 68uH 20% 100KHz Ferrite 0.95A 0.252Ohm DCR T/R
General Purpose Inductor, 68uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 2423
Ind Power Semi-Shielded Wirewound 68uH 20% 100KHz Ferrite 900mA T/R
TAIYO YUDENNRS6045T680MMGK
Inductor Power Shielded Wirewound 68uH 20% 100KHz Ferrite 0.95A 0.3952Ohm DCR 2424 T/R
Descrizioni
Descrizioni di TDK SLF7045T-680MR60-PF fornite dai suoi distributori.
General Purpose Inductor, 68uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 2828
Power Inductors 68µH ±20% IND_7X7MM_SM 4.50mm 7.00 x 7.00mm 175mΩ 600mA
INDUCTOR, 68UH, 20%, SHIELDED; Inductance: 68µH; RMS Current (Irms): 770mA; Inductor Construction: Wirewound; Saturation Current (Isat): 600mA; Product Range: SLF Se; Available until stocks are exhausted Alternative available