TDK NLV32T-012J-PF
Ind RF Chip Unshielded Wirewound 12nH 5% 100MHz 17Q-Factor Ferrite 450mA 1210 T/R
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per TDK NLV32T-012J-PF.
TDK
Datasheet10 pagine8 anni fa
IHS
element14 APAC
_legacy Avnet
DigiKey
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
+0.00%
Modelli CAD
Scarica il simbolo TDK NLV32T-012J-PF, l'impronta e i modelli STEP 3D dai nostri partner di fiducia.
Supply Chain
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2003-08-26
Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 3 years ago)
LTB Date2026-03-31
LTD Date2026-09-30
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (NOT RECOMMENDED FOR NEW DESIGN) (Last Updated: 3 years ago)
Parti correlate
Inductor RF Chip Wirewound 12nH 5% 100MHz 30Q-Factor 500mA 140mOhm DCR 0402 Paper T/R
Ind Power Molded Wirewound 12nH 5% 100MHz 15Q-Factor Ferrite 500mA 1008 Blister Plastic T/R
Ind RF Chip Unshielded Wirewound 12nH 5% 100MHz 15Q-Factor Ferrite 500mA 1008 T/R
Inductor RF Chip Wirewound 11nH 5% 100MHz 30Q-Factor 500mA 140mOhm DCR 0402 Paper T/R
Inductor RF Chip Unshielded Wirewound 12nH 5% 100MHz 15Q-Factor Ferrite 500mA 270mOhm DCR 1008 Automotive T/R
Wurth Elektronik744786112A
12NH CERAMIC MULTILAYER SMD INDUCTOR, 0603A CASE, 3000MHZ Q: 12 500MA 450MO
Descrizioni
Descrizioni di TDK NLV32T-012J-PF fornite dai suoi distributori.
General Purpose Inductor, 0.012uH, 5%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1210
100MHz 2.3GHz 450mA 17@100MHz 12nH 140m¦¸ ¡À5% 1210 3.2mm*2.5mm*2.4mm
NLV-PF 1210 (3225Metric) 0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm 12nH
SMD / SMT Inductors (Coils), L=0.012μH, L x W x T :
FIXED IND 12NH 450MA 140MOHM SMD
INDUCTOR, SIGNAL LINE, 0.012UH, 1210
450mA 12nH 卤5% 1210 Power Inductors ROHS
INDUCTOR, 0.012UH, 1210, SIGNAL LINE; Inductance: 12nH; Product Range: NLV Series; DC Current Rating: 450mA; High Frequency Inductor Case: 1210 [3225 Metric]; Inductor Construction: Wirewound; DC Resistance Max: 0.14ohm; Induc