TDK NLV25T-012J-EF
Ind Power Molded Wirewound 12nH 5% 100MHz 15Q-Factor Ferrite 500mA 1008 Blister Plastic T/R
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per TDK NLV25T-012J-EF.
TDK
Datasheet6 pagine7 anni fa
TME
Newark
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
+0.00%
Modelli CAD
Scarica il simbolo TDK NLV25T-012J-EF, l'impronta e i modelli STEP 3D dai nostri partner di fiducia.
FONTEeCADmCADFILE
Ultra Librarian
SimboloImpronta
Scarica
Il sito del partner si aprirà in una nuova scheda quando si scaricano i modelli CAD
Supply Chain
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2009-03-27
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
Parti correlate
Ind High Frequency Chip Unshielded Multi-Layer 12nH 5% 100MHz 12Q-Factor Ceramic 600mA 0603
General Purpose Inductor, 0.012uH, 5%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0603
Inductor RF Chip Multi-Layer 12nH 5% 100MHz 12Q-Factor Air 400mA 350mOhm DCR 0603 Paper T/R
Inductor RF Chip Wirewound 12nH 5% 100MHz 35Q-Factor 600mA 130mOhm DCR 0603 Paper T/R
General Purpose Inductor, 0.012uH, 5%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0402
Ind General Purpose Chip Laser Cut 12nH 5% 100MHz 10Q-Factor Alumina Ceramic 400mA 0603 T/R
Descrizioni
Descrizioni di TDK NLV25T-012J-EF fornite dai suoi distributori.
General Purpose Inductor, 0.012uH, 5%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1008
Inductor General Purpose Chip Molded/Unshielded Wirewound 0.012uH 5% 100MHz 15Q-Factor Ferrite 0.5A 0.27Ohm DCR 1008 T/R
INDUCTOR, 12NH, 5%, 1008, WIREWOUND; Inductance: 12nH; Product Range: NLV Series; DC Current Rating: 500mA; High Frequency Inductor Case: 1008 [2520 Metric]; Inductor Construction: Wirewound; DC Resistance Max: 0.27ohm; Inductance Tolerance: ± 5%; Self Resonant Frequency Min: 2.05GHz; SVHC: No SVHC (15-Jan-2019)