TDK NLV25T-330J-EFD
Ind RF Chip Unshielded Wirewound 33uH ±5% 2.52MHz 25 Q-Factor Ferrite 110mA T/R
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per TDK NLV25T-330J-EFD.
ODG (Origin Data Global)
Datasheet6 pagine7 anni fa
IHS
Newark
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
+160%
Parti alternative
Questo componente
Parti alternative
Price @ 1000
Stock
74,242
Authorized Distributors
6
Inductance
33 µH
33 µH
Tolerance
5 %
5 %
Current Rating
110 mA
110 mA
Shielding
Unshielded
Unshielded
DC Resistance (DCR)
7.1 Ω
7.1 Ω
Q Factor
25
Test Frequency
2.52 MHz
2.52 MHz
Supply Chain
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2013-11-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
Parti correlate
Inductor RF Molded Bobbin Core 33uH 5% 2.52MHz 30Q-Factor Ferrite 0.07A 5.6Ohm DCR 1210 T/R
TAIYO YUDENLEM2520T330J
Inductor RF Wirewound 33uH 5% 2.52MHz 25Q-Factor Ferrite 0.11A 7.1Ohm DCR 1008 T/R
TAIYO YUDENLBM2016T330J
Inductor RF Wirewound 33uH 5% 2.52MHz 25Q-Factor Ferrite 0.125A 4.68Ohm DCR 0806 T/R
Inductor RF Chip Unshielded Wirewound 33uH 5% 2.52MHz 30Q-Factor Ferrite 70mA 5.6Ohm DCR 1210 T/R
Ind RF Chip Unshielded Wirewound 33uH 5% 2.52MHz 30 Q-Factor Ferrite 70mA T/R
Inductor RF Chip Unshielded Wirewound 33uH 5% 2.52MHz 30Q-Factor Ferrite 70mA 5.6Ohm DCR 1210 Automotive T/R
Descrizioni
Descrizioni di TDK NLV25T-330J-EFD fornite dai suoi distributori.
Avnet Japan
General Purpose Inductor, 33uH, 5%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1008
FIXED IND 33UH 110MA 7.1 OHM SMD / 33 µH Unshielded Drum Core, Wirewound Inductor 110 mA 7.1Ohm Max 1008 (2520 Metric)
FIXED IND 33UH 110MA 7.1 OHM SMD
2.52MHz 20MHz 110mA 25@2.52MHz 33¦ÌH 7.1¦¸ ¡À5% 1008 2.5mm*2mm*1.9mm
SMD / SMT Inductors (Coils), L=33μH, L x W x T :
NLV-EFD 1008 (2520Metric) 0.098Lx0.079W 2.50mmx2.00mm 33muH
110mA 33uH 卤5% 1008 Power Inductors ROHS