TDK LGJ10145TS-221MR65-H
Ind Fixed 220UH 0.47 Ohm 0.65A SMD
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per TDK LGJ10145TS-221MR65-H.
LTB Date2026-03-31
LTD Date2026-12-31
Parti correlate
API DelevanSPD125R-224M
General Purpose Inductor, 220uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 4747
Inductor Power Shielded Wirewound 220uH 20% 1KHz Ferrite 700mA 564mOhm DCR Blister T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 220uH 20% 1KHz Ferrite 700mA 470mOhm DCR T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 220uH 20% 100KHz Ferrite 0.85A 0.564Ohm DCR 4141 Automotive T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 220uH 20% 1KHz Ferrite 0.7A 0.564Ohm DCR Automotive T/R
TAIYO YUDENNR10050T221M
Inductor Power Shielded Wirewound 220uH 20% 100KHz Ferrite 0.8A 0.585Ohm DCR T/R
Descrizioni
Descrizioni di TDK LGJ10145TS-221MR65-H fornite dai suoi distributori.
FIXED IND 220UH 700MA 470MOHM SM
FIXED IND 220UH 700MA 470 MOHM
220uH 卤20% 650mA SMD,10.1x10.1mm Power Inductors ROHS
LGJ Nonstandard 0.398Lx0.398W 10.10mmx10.10mm 220muH