TDK CGA7G1C0G3F150K110KA
Mlcc, 1808, c0G, 3000V, 15Pf, 1.1Mm/Tape And Reel Rohs Compliant: Yes |Tdk CGA7G1C0G3F150K110KA
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per TDK CGA7G1C0G3F150K110KA.
IHS
Datasheet7 pagine4 anni fa
TDK
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
-41.67%
Parti alternative
Questo componente
Stock
32,020
Authorized Distributors
5
Capacitance
15 pF
15 pF
Dielectric
C0G
C0G
Voltage Rating (DC)
3 kV
3 kV
Tolerance
10 %
10 %
Height
1.1 mm
1.1 mm
Supply Chain
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.24.00.20
Introduction Date2012-12-22
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
Parti correlate
3kV 15pF C0G 卤10% 1808 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT ROHS
Cap Ceramic 15pF 3150V C0G 5% SMD 1808 125°C Embossed T/R
Yageo GroupC0805C150J5GACTU
SMD Comm C0G 0805 (2012Metric) Ceramic Capacitor 0.079Lx0.049W 2.00mmx1.25mm C0G NP0 卤5% 15pF
Yageo GroupC1206C150K5GACTU
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 15pF C0G 1206 10%
Yageo GroupC0603C150K5GACTU
15pF ±10% 50V C0G 0603 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT RoHS
KYOCERA AVX06035A150KAT2A
0603 15 pF 50 V ±10 % Tolerance C0G/NP0 SMT Multilayer Ceramic Capacitor
Descrizioni
Descrizioni di TDK CGA7G1C0G3F150K110KA fornite dai suoi distributori.
Multilayer Ceramic Chip Capacitors, Capacitance=15pF, LxWxT:4.5x2x1.1mm
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 3000V, 10% +Tol, 10% -Tol, C0G, 30ppm/Cel TC, 1.5e-05uF, Surface Mount, 1808
EIA CASE SIZE: 1808, VOLTAGE: 3000, CAP VALUE: 150, TOL: +/-10%, THICKNESS: 1.10 ± 020