TDK C4532X5R1A107M280KC
10V 100uF X5R 卤20% 1812 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT ROHS
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per TDK C4532X5R1A107M280KC.
TME
Datasheet57 pagine3 anni fa
Datasheet19 pagine3 anni fa
Datasheet34 pagine4 anni fa
Upverter
ODG (Origin Data Global)
Trend di 3 mesi:
+2.03%
Modelli CAD
FONTEeCADmCADFILE
Component Search Engine
SimboloImpronta
3DScarica
Introduction Date2012-08-21
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
Parti correlate
10V 100uF X5R ±20% 1210 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT ROHS
TAIYO YUDENLMK325BJ107MM-T
TAIYO YUDENLMK325ABJ107MMHT
CAP CER 100UF 10V X5R 1210 / 100 µF ±20% 10V Ceramic Capacitor X5R 1210 (3225 Metric)
Samsung Electro-MechanicsCL32A107MPVNNNE
Yageo GroupC1210C107M8PACTU
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 10V 100uF X5R 1210 20%
Yageo GroupC1210C107M9PACTU
Capacitor, Ceramic, Multilayer, 6.3 V, X5R, 100 Uf, Surface Mount, 1210
Descrizioni
Descrizioni di TDK C4532X5R1A107M280KC fornite dai suoi distributori.
C Series 1812 100 uF 10 V ±20 % Tolerance X5R SMT Multilayer Ceramic Capacitor
Multilayer Ceramic Chip Capacitors, Capacitance=100μF, LxWxT:4.5x3.2x2.8mm
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 10V, 20% +Tol, 20% -Tol, X5R, 15% TC, 100uF, Surface Mount, 1812
EIA CASE SIZE: 1812, VOLTAGE: 10, CAP VALUE: 100000000, TOL: +/-20%, THICKNESS: 2.80 ± 0.30
Cap Ceramic 100uF 10V X5R 20% Pad SMD 1812 85C Low ESR T/R
Cap 100Uf 10Vdc X5R 20% Smd 1812 Rohs Compliant: Yes