TDK B82791H2251N020
Common Mode Chokes Dual 47000uH 10kHz 0.25A 2.4Ohm DCR Thru-Hole Box
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per TDK B82791H2251N020.
LKR
Datasheet7 pagine27 anni fa
TME
Newark
element14 APAC
EPCOS
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
Restocked
Modelli CAD
FONTEeCADmCADFILE
Component Search Engine
SimboloImpronta
3DScarica
Il sito del partner si aprirà in una nuova scheda quando si scaricano i modelli CAD
Supply Chain
Country of OriginRomania
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date1999-04-07
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
Parti correlate
Common Mode Chokes Dual 47000uH 10kHz 0.3A 2.5Ohm DCR Thru-Hole Automotive Tray
General Purpose Inductor, 47000uH, 50%, 1 Element, Ferrite-Core
TE ConnectivityRN122-0.6-02
Common Mode Chokes Dual 47mH 10kHz 600mA 1.18Ohm DCR Thru-Hole
Descrizioni
Descrizioni di TDK B82791H2251N020 fornite dai suoi distributori.
Power Line Chokes, L=47mH Rated current=0.25A, LxWxT:15.3mmx7.4mmx17.6mm
CHOKE, COMMON MODE, 47MH, 0.25A
47mH@10kHz 2.4惟 2 Plugin Common Mode Filters ROHS
General Purpose Inductor, 47000uH, 50%, 2 Element, Ferrite-Core
RING CORE CHOKE 2X47mH 0,25A, TAPE & REEL
IND CHOKE B82791H2251N020 47MH 0.25A TH-
Box Tin (Sn) - with Nickel (Ni) barrier 2 INDUCTANCE IS MEASURED AT 0.1MILLI AMPERE Common Mode Choke 250mA 2.4Ohm 10kHz 17.6mm
CHOKE, COMMON MODE, 47MH, 0.25A; Inductance: 47mH; Rated Current: 250mA; Product Range: B82791H Series; SVHC: No SVHC (27-Jun-2018); Core Material: Ferrite; DC Current Max: 250mA; DC Current Rating: 250mA; DC Resistance Max: 2.4