TDK B82734W2172B030
General Purpose Inductor, 27000uH, 50%, 2 Element, Ferrite-Core
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per TDK B82734W2172B030.
TDK
Datasheet7 pagine9 anni fa
Farnell
Supply Chain
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date1999-03-09
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
Parti correlate
TE ConnectivityEH28-1.5-02-27M-X
SUPPRESSION CHOKE, COMMON MODE, 27 MH, +/-30%, 1.5A IDC, EV/EH SERIES
TE ConnectivityEV28-1.5-02-27M-X
Ev28 Common Mode Choke 250Vac, 1.5A, 27Mh Rohs Compliant: Yes |Schaffner EV28-1.5-02-27M-X
General Purpose Inductor, 0.027uH, 30%, 2 Element, Ferrite-Core
General Purpose Inductor, 0.027uH, 50%, 1 Element, Ferrite-Core
Box Tin (Sn) 2 INDUCTANCE IS MEASURED AT 0.1mA Common Mode Choke 900mA 750mOhm 10kHz 24mm
TE ConnectivityRN112-0.5-02
Common Mode Choke Through Hole Power Line 500mA (Typ) 2 Lines 1.25 Ohm (Typ) -40°C ~ 125°C
Descrizioni
Descrizioni di TDK B82734W2172B030 fornite dai suoi distributori.
Power Line Chokes, L=27mH Rated current=1.7A, LxWxT:32.5mmx31mmx21.7mm
250V 1.7A 2 27mH@ 10kHz 320m¦¸(Typ) , 32.5mm*31mm*21.7mm
27mH@10kHz 320m惟 2 Common Mode Filters ROHS
Tray Tin (Sn) - with Nickel (Ni) barrier 2 INDUCTANCE IS MEASURED AT 0.1mA Common Mode Choke 1.7A 320mOhm 10kHz 32.5mm
Choke, Common Mode, 27 mH, 1.7 A
CHOKE, COM MODE 2X27MH 1.7A; Inductance: 27mH; Inductance Tolerance: +50%, -30%; DC Current Rating: 1.7A; SVHC: No SVHC (20-Jun-2011); DC Current Max: 1.7A; External Depth: 31mm; External Length / Height: 21.7mm; External Width