TE Connectivity EV28-1.5-02-27M-X
Ev28 Common Mode Choke 250Vac, 1.5A, 27Mh Rohs Compliant: Yes |Schaffner EV28-1.5-02-27M-X
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per TE Connectivity EV28-1.5-02-27M-X.
IHS
Datasheet5 pagine0 anni fa
RS (Formerly Allied Electronics)
Sager Electronics
TME
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
Restocked
Supply Chain
Country of OriginThailand
Introduction Date2019-06-14
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Parti correlate
TE ConnectivityEH28-1.5-02-27M-X
SUPPRESSION CHOKE, COMMON MODE, 27 MH, +/-30%, 1.5A IDC, EV/EH SERIES
TE ConnectivityRN112-0.5-02
Common Mode Choke Through Hole Power Line 500mA (Typ) 2 Lines 1.25 Ohm (Typ) -40°C ~ 125°C
TE ConnectivityRN214-0.8-02
Common Mode Chokes Dual 27mH 10kHz 800mA 500mOhm DCR Thru-Hole
Ind Common Mode Choke 27mH 700mA 1Ohm -30% to 50% Wirewound 4-Pin Radial Tray
Common Mode Chokes Dual 27000uH 10kHz 0.9A 0.77Ohm DCR Thru-Hole Box
General Purpose Inductor, 27000uH, 50%, 2 Element, Ferrite-Core
Descrizioni
Descrizioni di TE Connectivity EV28-1.5-02-27M-X fornite dai suoi distributori.
Common Mode Chokes / Filters 27mH 1.5A - VERTICAL COMMN-MODE SPPRESSN
EV28-1.5-02-27M-X, TE CONNECTIVITY / SCHAFFNER
Single Phase EMI Filter, 250V, 400HzHz