TDK B57891M222K
Thermistor NTC 2.2K Ohm 10% 2-Pin Radial 3900K >= -3.5 Bulk
Obsolete
Pagina del produttoreScheda dati
Prezzo e stock
DistributorSKUMinPkg
TTIB57891M222K02KBulk
15h
AvnetB57891M0222K00002K
15h
North Star MicroNS-B57891M222KContatto
>1wk
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per TDK B57891M222K.
IHS
Datasheet23 pagine17 anni fa
Mouser
DigiKey
Supply Chain
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
Parti correlate
Thermistor NTC 2.2KOhm 3% 2-Pin Bulk
NTC THERMISTOR NTC Thermistor, 2200ohm, Through Hole Mount
Epcos 2.2kOhms 450mW NTC Thermistor; 20s; 5.5 (Dia.) x 5mm
NTCLE100E3 Series 2.2 kOhm ±3 % 3977 K Radial Through Hole NTC Thermistor
NTC-Resistor wired up [BC Components] NTCLE100E3202JB0 NTC-Resistor wired up
Descrizioni
Descrizioni di TDK B57891M222K fornite dai suoi distributori.
NTC Thermistor, 2200ohm, Through Hole Mount
NTC THERMISTOR M 891/2.2 K/K 10 %
Thermistor Resistance technical notation: 2K2 Temperature range: -55 ... 125 °C Dimensions: ø 3.5 mm x 3.5 mm Thermal time constant: 12 s IEC-climate category: 55/125/21 Pitch: 2.5 mm Resistance @ 25°C: 2.2 kOhm W 25/100 value: 3900 K