TDK B32674D1155K000
Film Capacitor, Polypropylene, 750V, 10% +Tol, 10% -Tol, 1.5uF, Through Hole Mount
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per TDK B32674D1155K000.
IHS
Datasheet43 pagine3 anni fa
TDK
Farnell
Newark
Ciiva
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
Restocked
Supply Chain
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.25.00.70
Introduction Date2006-06-07
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
Parti correlate
Film Capacitor, Polypropylene, 875V, 10% +Tol, 10% -Tol, 1.5uF, Through Hole Mount
Yageo GroupR46KR415050M1K
Film Capacitor, Polypropylene, 560V, 10% +Tol, 10% -Tol, 1.5uF, Through Hole Mount
Yageo GroupR46KR415000M1K
Film Capacitor, Polypropylene, 630V, 10% +Tol, 10% -Tol, 1.5uF, Through Hole Mount
Yageo GroupR463R415050M1K
Descrizioni
Descrizioni di TDK B32674D1155K000 fornite dai suoi distributori.
Metallized Polypropylene Capacitors (MKP/MFP), 1.5uF, 750V DC, 14mm(W) x 24.5mm(H) x 31.5mm(L)
-40鈩儈+105鈩 卤10% 750V Plugin,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS
Film Capacitor, B32674 Series, 1.5 F, 10%, Pp (Polypropylene), 900 V Rohs Compliant: Yes |Epcos B32674D1155K000
CAP, 1.5µF, 900V, 10%, PP; Capacitance: 1.5µF; Voltage Rating: 900V; Capacitor Dielectric Type: PP (Polypropylene); Capacitance Tolerance: ± 10%; Product Range: B32674 Series; Capacitor Case Style: -; Capacitor Terminals: Radia