SiTime SIT9120AI-2D3-25E200.000000
Oscillator MEMS 200MHz ±50ppm (Stability) LVDS 55% 2.5V 6-Pin QFN SMD Bulk
Production
Pagina del produttoreScheda dati
Datasheet13 pagine6 anni fa
SiTime Direct
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
-17.35%
Parti alternative
Price @ 1000
Stock
16,148
Authorized Distributors
3
Frequency
200 MHz
200 MHz
200 MHz
Frequency Tolerance
Frequency Stability
50 ppm
50 ppm
50 ppm
Load Capacitance
ESR (Equivalent Series Resistance)
Mount
Surface Mount
Surface Mount
Supply Chain
Country of OriginMalaysia, Taiwan, Thailand
Introduction Date2013-03-11
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descrizioni
Descrizioni di SiTime SIT9120AI-2D3-25E200.000000 fornite dai suoi distributori.
LVDS Output Clock Oscillator, 200MHz Nom
200MHz 2.5V LVDS 7x5mm MEMS RoHS
MEMS OSC XO 200.0000MHZ LVDS SMD