SiTime SIT8008AI-22-18E-100.000000G
Oscillator MEMS 100MHz ±25ppm (Stability) 15pF HCMOS/LVCMOS 55% 1.8V Medical 4-Pin QFN SMD T/R
IHS
Datasheet16 pagine13 anni fa
SiTime Direct
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
-0.13%
Stock
3,999
Authorized Distributors
5
Frequency
100 MHz
100 MHz
Frequency Tolerance
Frequency Stability
25 ppm
25 ppm
Load Capacitance
15 pF
15 pF
Parti correlate
MEMS Oscillator, 100 MHz, SMD, 2.5mm x 2mm, 25 ppm, SiT8008, LVCMOS / HCMOS
Oscillator MEMS 100MHz ±25ppm (Stability) 15pF HCMOS/LVCMOS 55% 3.3V Medical 4-Pin QFN SMD T/R
Oscillator MEMS 100MHz ±25ppm (Stability) 15pF CMOS 60% 2.5V 4-Pin QFN SMD T/R
Oscillator MEMS 100MHz ±25ppm (Stability) 15pF CMOS 60% 1.8V 4-Pin QFN SMD T/R
Oscillator MEMS 100MHz ±20ppm (Stability) 15pF HCMOS/LVCMOS 55% 3.3V Medical 4-Pin QFN SMD T/R
Descrizioni
Descrizioni di SiTime SIT8008AI-22-18E-100.000000G fornite dai suoi distributori.
PROGRAMMABLE, LOW POWER OSCILLATOR, -40 TO 85C, 3225, 25PPM, 1.8V, 100MHZ, OE, SMD, NRND
LVCMOS Output Clock Oscillator, 100MHz Nom
1 to 110 MHz, Low Power Oscillator
MEMS OSC XO 100.0000MHZ H/LVCMOS
MEMS OSC, 100MHZ, 3.2X2.5MM, LVCMOS; Frequency Nom: 100MHz; Oscillator Case: SMD, 3.2mm x 2.5mm; Frequency Stability + / -: 25ppm; Supply Voltage Nom: 1.8V; Product Range: SiT8008 Series; Oscillator Output Compatibility: LVCMOS / HCMOS; Operating Temperature Min: -40°C; Operating Temperature Max: 85°C; SVHC: No SVHC (27-Jun-2018)