SiTime SIT8008AI-13-33E-20.000000G
Oscillator MEMS 20MHz ±50ppm (Stability) 15pF HCMOS/LVCMOS 55% 3.3V Medical 4-Pin QFN SMD T/R
IHS
Datasheet16 pagine13 anni fa
SiTime Direct
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
+0.00%
Stock
322
Authorized Distributors
2
Frequency
20 MHz
20 MHz
Frequency Tolerance
Frequency Stability
50 ppm
50 ppm
Load Capacitance
15 pF
15 pF
Parti correlate
Oscillator MEMS 20MHz ±50ppm (Stability) 15pF HCMOS/LVCMOS 55% 3.3V 4-Pin PQFN SMD T/R
Oscillator MEMS 20MHz ±50ppm (Stability) 15pF HCMOS/LVCMOS 55% 3.3V 4-Pin QFN SMD T/R
Oscillator XO 20MHz ±50ppm 15pF CMOS 55% 3.3V 4-Pin SMD T/R
CTS ComponentsCB3-3I-20M0000
CB3 Series 20 MHz 7 x 5 mm 5 V ±50 ppm SMT HCMOS/TTL Clock Oscillator
CTS ComponentsCB3LV-3I-20M0000
SMD Crystal Oscillator 20MHz 3.3V 50pF 4-Pin CSMD T/R
Descrizioni
Descrizioni di SiTime SIT8008AI-13-33E-20.000000G fornite dai suoi distributori.
PROGRAMMABLE, LOW POWER OSCILLATOR, -40 TO 85C, 2520, 50PPM, 3.3V, 20MHZ, OE, SMD, NRND
LVCMOS Output Clock Oscillator, 20MHz Nom
"1 to 110 MHz, Low Power Oscillator"
MEMS OSC XO 20.0000MHZ H/LV-CMOS