SiTime SIT1602AC-33-33E-25.000000X
Oscillator MEMS 25MHz ±50ppm (Stability) 15pF HCMOS/LVCMOS 55% 3.3V 4-Pin QFN SMD T/R
Datasheet16 pagine11 anni fa
SiTime Direct
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
+0.00%
Modelli CAD
FONTEeCADmCADFILE
EE Concierge
Parti alternative
Price @ 1000
Stock
223
Authorized Distributors
3
Frequency
25 MHz
25 MHz
Frequency Tolerance
Frequency Stability
50 ppm
50 ppm
Load Capacitance
15 pF
15 pF
ESR (Equivalent Series Resistance)
Mount
Surface Mount
Surface Mount
Supply Chain
Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 1 year ago)
Parti correlate
Oscillator XO 25MHz ±50ppm 15pF CMOS 55% 1.8V 4-Pin SMD T/R
SG-310SCF Series 25 MHz 3.3 V ±50 ppm -20 to +70°C SPXO Crystal Oscillator
Silicon Lab501JAA25M0000BAF
Oscillator MEMS 25MHz ±50ppm (Stability) LVCMOS 3.3V 4-Pin DFN SMD Cut Tape
Descrizioni
Descrizioni di SiTime SIT1602AC-33-33E-25.000000X fornite dai suoi distributori.
STANDARD FREQUENCY, LOW POWER OSCILLATOR, -20 TO 70C, 5032, 50PPM, 3.3V, 25MHZ, OE, SMD, NRND
LVCMOS Output Clock Oscillator, 25MHz Nom
MEMS OSC XO 25.0000MHZ LVCMOS