Sensata DRA1-MCXE240D5
Solid State Relay DIN Rail, Panel Mount, Zero Voltage, 5 A rms, 32 V
Pagina del produttoreScheda dati
Prezzo e stock
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Sensata DRA1-MCXE240D5.
IHS
Datasheet5 pagine15 anni fa
Sager Electronics
Newark
RS (Formerly Allied Electronics)
Master Electronics
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
+2.21%
Parti correlate
Sensata /CrydomCL240D05
Solid State Relays - Industrial Mount PM IP00 SSR 280VAC/ 5A 3-32VDC ZC
Sensata /CrydomCXE240D5
Relay SSR 15mA 32V DC-IN 5A 280V AC-OUT 4-Pin SIP
SensataCX240D5
Solid State Relay (SSR) SPST-NO (1 Form A) 5VDC 125 Ohm 2A 30VDC SIP-4
LittelfuseCPC40055ST
800V AC, Zero Cross, Solid State Switch utilizing dual power SCR outputs. RoHS Compliant: Yes
PanasonicAQZ197
Solid State Relays - PCB Mount High Capacity DC PhotoMOS Relay 5A
Relay Solid State; 32V DC Control; SPST-NO; 240V AC 5A Load
Descrizioni
Descrizioni di Sensata DRA1-MCXE240D5 fornite dai suoi distributori.
Relay SSR 15mA 32V DC-IN 5A 280V AC-OUT
SCREW UL; CE 8536.69.40.40 MODULAR TERMINAL BLOCK Solid State Relay 280V 5A
SSR RELAY DIN RAIL MOUNT 10MM 280VAC/5A 15-32VDC IN ZERO
Solid State Relays - Industrial Mount DIN Mt 280 VAC/5A ou t 15-32 VDC input
Manufacturer Crydom Part No: DRA1-MCXE240D5 RoHS: Yes Output Type: AC I/O Isolation Voltage: 4000(RMS) V Family: DRA1 MCX Input Type: DC Supplier_Package: N/A Packaging: N/A Input Voltage: 15 - 32 V Maximum Output Current: 5(RMS) A Circuit Arrange