Schneider Electric 782XBXM4L-24D
Schneider Electric General Purpose Relay; 15A; DPDT; 24VDC; 8-Blade; LED; Mechanical Indicator; Test Button
Obsolete
Pagina del produttoreScheda dati
Prezzo e stock
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Schneider Electric 782XBXM4L-24D.
Newark
Farnell
RS (Formerly Allied Electronics)
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
+78.02%
Introduction Date2014-09-11
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 2 weeks ago)
LTB Date2026-03-31
Parti correlate
HL Series 10 A DPST 24 VDC Through Hole Space Saving General Purpose Power Relay
PanasonicHL2-H-DC24V-F
HL Series 10 A DPST 24 VDC Plug-In Space Saving General Purpose Power Relay
Electromechanical Relay DPDT 10A 24VDC 650Ohm Top Flange
TE ConnectivityK10P-11D15-24
RELAY GEN PURPOSE DPDT 15A 24V / General Purpose Relay DPDT (2 Form C) 24VDC Coil Socketable
TE ConnectivityK10P-11D55-24
Electromechanical Relay 24VDC 650Ohm 15A DPDT (28.17x21.84x35.56)mm THT General Purpose Relay