Samtec SFSD-20-28-H-05.00-SR
Cable Assembly Discrete Wire 0.127m 28AWG Socket Strip 40 POS SKTCrimp TIGER EYE™ Layer
Production
Richiedi un campioneScheda dati
Prezzo e stock
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Samtec SFSD-20-28-H-05.00-SR.
Newark
Datasheet1 pagina8 anni fa
Sager Electronics
JRH Electronics
Toby Electronics
Arrow.cn
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
+0.00%
Supply Chain
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 4 years ago)
Parti correlate
Ribbon Cable, IDC Receptacle to IDC Receptacle, 20 Positions, 6 , 152.4 mm, 2 mm, TCSD Series
Cable Assembly 0.101m 28AWG 1mm 20 to 20 POS IDCConnector to IDCConnector F-F TIGER EYE™ Bulk
Cable Assembly Discrete Wire 0.254m 28AWG Socket Strip 20 POS SKTCrimp TIGER EYE™ Layer
Descrizioni
Descrizioni di Samtec SFSD-20-28-H-05.00-SR fornite dai suoi distributori.
".050"" Tiger Eye™ Double Row Discrete Wire Cable Assembly
Cable Assembly, Crimp Receptacle to Free End, 40 Ways, 1.27 mm, 127 mm, 5 ""
DISCRETE CORD, 40P, RCPT-FREE END, 127MM; Connector to Connector: Crimp Receptacle to Free End; No. of Positions: 40Ways; Cable Length - Metric: 127mm; Cable Length - Imperial: 5"; Product Range: SFSD Series; SVHC: No SVHC (15