Samtec SFSD-10-28-H-10.00-SR
Cable Assembly Discrete Wire 0.254m 28AWG Socket Strip 20 POS SKTCrimp TIGER EYE™ Layer
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Samtec SFSD-10-28-H-10.00-SR.
Master Electronics
Datasheet1 pagina8 anni fa
Datasheet1 pagina7 anni fa
JRH Electronics
Sager Electronics
Electro Sonic
Factory Futures
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
-16.88%
Parti correlate
Cable Assembly Discrete Wire 0.127m 28AWG Socket Strip 10 POS SKT Crimp TIGER EYE™ Layer
Cable Assembly, Discrete Wire Receptacle to Free End, 10 Positions, 1.27 mm, 254 mm, 10 ""
Ribbon Cable, IDC Receptacle to IDC Receptacle, 20 Positions, 6 , 152.4 mm, 2 mm, TCSD Series
Descrizioni
Descrizioni di Samtec SFSD-10-28-H-10.00-SR fornite dai suoi distributori.
Cable Assembly, Discrete Wire Receptacle to Free End, 20 Positions, 1.27 mm, 2 Row, 254 mm, 10 ""
".050"" Tiger Eye™ Double Row Discrete Wire Cable Assembly
Discrete Cable, 20P, Rcpt-Free End, 10"; Connector To Connector:Discrete Wire Receptacle To Free End; No. Of Positions:20Positions; Connector Pitch:1.27Mm; No. Of Rows:2 Row; Cable Length - Metric:254Mm; Cable Length - Imperial:10" Rohs Compliant: Yes |Samtec, Inc. SFSD-10-28-H-10.00-SR