Samtec SFSD-10-28-H-05.00-SR
Cable Assembly Discrete Wire 0.127m 28AWG Socket Strip 20 POS SKT Crimp TIGER EYE™ Layer
Production
Richiedi un campioneScheda dati
Prezzo e stock
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Samtec SFSD-10-28-H-05.00-SR.
Newark
Datasheet1 pagina8 anni fa
Master Electronics
Electro Sonic
JRH Electronics
Sager Electronics
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
-40.00%
Supply Chain
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 4 years ago)
Parti correlate
Cable Assembly Discrete Wire 0.127m 28AWG Socket Strip 10 POS SKT Crimp TIGER EYE™ Layer
Cable Assembly, Discrete Wire Receptacle to Free End, 10 Positions, 1.27 mm, 254 mm, 10 ""
Ribbon Cable, IDC Receptacle to IDC Receptacle, 20 Positions, 6 , 152.4 mm, 2 mm, TCSD Series
Descrizioni
Descrizioni di Samtec SFSD-10-28-H-05.00-SR fornite dai suoi distributori.
".050"" Tiger Eye™ Double Row Discrete Wire Cable Assembly
Cable Assembly, Crimp Receptacle to Free End, 20 Ways, 1.27 mm, 127 mm, 5
Discrete Cord, 20P, Rcpt-Free End, 127Mm; Connector To Connector:Crimp Receptacle To Free End; No. Of Positions:20Ways; Cable Length - Metric:127Mm; Cable Length - Imperial:5"; Product Range:Sfsd Series; Svhc:No Svhc (15-Jan-2018); Rohs Compliant: Yes |Samtec SFSD-10-28-H-05.00-SR