Samsung Electro-Mechanics CL10C050DB8NNNC
Cap Ceramic 5pF 50V C0G 0.5pF SMD 0603 125°C Paper T/R
Schede tecniche e documenti
IHS
Datasheet36 pagine11 anni fa
Arrow Electronics
Parti correlate
Samsung Electro-MechanicsCL10C050CB8NNNC
Multilayer Ceramic Capacitor, 5 pF, 50 V, ± 0.25pF, C0G (NP0), 0603 [1608 Metric]
Samsung Electro-MechanicsCL10C050BB8NNNC
CAP CER 5PF 50V C0G/NP0 0603 / 5 pF ±0.1pF 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric)
Surface Mount Ceramic Multilayer Capacitor 4.7pF 0.25pF C0G 50V 0603 Paper T/R
Samsung Electro-MechanicsCL10C4R7CB8NNNC
CL 0603 (1608Metric) Ceramic Capacitor 0.063Lx0.031W 1.60mmx0.80mm C0G NP0 ±0.25pF 4.7pF
50V 5pF C0G 0201 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT ROHS
0402 5 pF 50 V ±0.5 pF Tolerance NP0 SMT Multilayer Ceramic Capacitor
Descrizioni
Descrizioni di Samsung Electro-Mechanics CL10C050DB8NNNC fornite dai suoi distributori.
Cap Ceramic 5pF 50V C0G 0.5pF Pad SMD 0603 125C T/R
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 50V, 10% +Tol, 10% -Tol, C0G, 30ppm/Cel TC, 0.000005uF, Surface Mount, 0603