Panasonic ETQP5M2R5YFK
Power Choke Wirewound 2.5uH 20% 100KHz Metal 14A 8.4mOhm DCR Automotive T/R
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Panasonic ETQP5M2R5YFK.
Newark
Master Electronics
Factory Futures
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
-52.18%
3DScarica
Ultra Librarian
SimboloImpronta
Scarica
Parti correlate
General Purpose Inductor, 2.7uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 3939
Inductor Power Unshielded Wirewound 2.5uH 20% 1KHz 32Q-Factor Ferrite 5A 0.02Ohm DCR T/R
Inductor Power Wirewound 2.5uH 20% 1KHz 49Q-Factor Ferrite 5.5A 12mOhm DCR T/R
TAIYO YUDENLHL08TB2R7M
Ind Power 2.7uH 20% 7.96MHz 40Q-Factor Ferrite 3.5A RDL Ammo Pack
TAIYO YUDENLHL08NB2R7M
Ind Power 2.7uH 20% 7.96MHz 40Q-Factor Ferrite 3.5A RDL Bulk
Descrizioni
Descrizioni di Panasonic ETQP5M2R5YFK fornite dai suoi distributori.
WIREWOUND SMD INDUCTOR W/ METAL CORE,2.45 UH +/-20%WIREWOUND 14A IDC
General Purpose Inductor, 2.5uH, 20%, 1 Element, Metal Composite-Core, SMD, 3331
Choke Coil, 2.45 Uh, 4.5A, 20%, Full Reel; Inductance:2.45Μh; Rms Current (Irms):4.5A; Inductor Construction:Shielded; Saturation Current (Isat):20.1A; Product Range:Pcc-M0854M Series; Dc Resistance Max:7.6Mohm; Product Length:8.5Mm Rohs Compliant: Yes |Panasonic ETQ-P5M2R5YFK