Panasonic ERJ6ENF3650V
Res Thick Film 0805 365 Ohm 1% 1/8W ±100ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Panasonic ERJ6ENF3650V.
Newark
Farnell
Master Electronics
Burklin Elektronik
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
Restocked
Parti correlate
Yageo GroupRC0805FR-07365RL
125mW Thick Film Resistors 150V ±100ppm/℃ ±1% 365Ω 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Res Thick Film 0805 365 Ohm 1% 1/8W ±100ppm/°C Molded SMD SMD Paper T/R
Res Thick Film 0805 365 Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±100ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
125mW Thick Film Resistors ±100ppm/℃ ±1% 392Ω 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Yageo GroupRC0805FR-07330RL
125mW Thick Film Resistors 150V ±100ppm/℃ ±1% 330Ω 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
TE ConnectivityCRG0805F330R
Fixed Resistor, Thick Film, 0.125W, 330ohm, 150V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0805
Descrizioni
Descrizioni di Panasonic ERJ6ENF3650V fornite dai suoi distributori.
Avnet Japan
125mW Thick Film Resistors ±100ppm/℃ ±1% 365Ω 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Resistor, thick film, SMD 0805 (2012), 365 Ω, 0.125 W, ±1 %, ERJ6ENF3650V
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.125W, 365ohm, 150V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0805
0805 (2012Metric) FIXED RESISTOR ERJ 0.079Lx0.049W 2.00mmx1.25mm 0.125W 1/8W 365Ohm ±100ppm/C
Thick Film Resistors - SMD 0805 365ohms 1% AEC-Q200
Panasonic ERJ6ENF3650V - General Purpose Chip Resistors
RES, THICK FILM, 365R, 125MW, 1%, REEL; Product Range:PANASONIC - ERJ Series; Resistance:365ohm; Power Rating:125mW; Resistance Tolerance:± 1%; Resistor Case Style:0805 [2012 Metric]; Resistor Element Material:Thick Film; Temperature Coefficient:± 100ppm/°C; Voltage Rating:150V; Packaging:Cut Tape; Resistor Mounting:SMD; Resistor Terminals:Wraparound