Panasonic ERJ-U14F1100U
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.5W, 110ohm, 200V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 1210
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Panasonic ERJ-U14F1100U.
IHS
Datasheet8 pagine4 anni fa
Panasonic
Newark
Farnell
Electro Sonic
Modelli CAD
FONTEeCADmCADFILE
SnapEDA
SimboloImpronta
Scarica
Il sito del partner si aprirà in una nuova scheda quando si scaricano i modelli CAD
Parti correlate
PanasonicERJP14F1100U
Res Thick Film 1210 110 Ohm 1% 0.5W ±100ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
PanasonicERJ-14NF1100U
Res Thick Film 1210 110 Ohm 1% 0.5W(1/2W) ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Res Thick Film 1210 110 Ohm 1% 0.5W(1/2W) ±100ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
PanasonicERJ-14NF1210U
Res Thick Film 1210 121 Ohm 1% 0.5W(1/2W) ±100ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
500mW Thick Film Resistors 300V ±1% ±100ppm/℃ 100Ω 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Yageo GroupRC1210FR-07110RL
Res, 110R, 1%, 0.5W, Thick Film, Smd Rohs Compliant: Yes |Yageo RC1210FR-07110RL
Res Thick Film 1210 100 Ohm 1% 1/2W ±100ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
Descrizioni
Descrizioni di Panasonic ERJ-U14F1100U fornite dai suoi distributori.
Res Anti-Sulfured Thick Film 1210 110 Ohm 1% 1/2W ±100ppm/°C Molded Paper T/R
Avnet Japan
1210 ANTI-SULFURATED RESISTOR / 1210 ANTI-SULFURATED RESISTOR, 1%, 110OHM
Panasonic ERJU14F1100U - Anti-Sulfurated Chip Resistors
Surface Mount Thick Film Resistor, Aec-Q200 Erj Series, 110 Ohm, 500 Mw, - 1%, 200 V Rohs Compliant: Yes |Panasonic ERJU14F1100U
RES, 110R, 1%, 0.5W, 1210, THICK FILM; Resistor Case Style: 1210 [3225 Metric]; Resistance: 110ohm; Product Range: ERJU14 Series; Voltage Rating: 200V; Resistor Element Material: Thick Film; Power Rating: 500mW; Resistance Tolerance: ± 1%; Temperature Coefficient: ± 100ppm/°C; Automotive Qualification Standard: AEC-Q200; SVHC: No SVHC (15-Jan-2019)