Panasonic ERJ-T06J473V
Res Thick Film 0805 47K Ohm 5% 0.25W ±200ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Panasonic ERJ-T06J473V.
IHS
Datasheet7 pagine5 anni fa
Panasonic
Farnell
Newark
Master Electronics
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
Restocked
Supply Chain
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2008-06-19
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 6 months ago)
Parti correlate
PanasonicERJ-6GEYJ473V
Res Thick Film 0805 47K Ohm 5% 0.125W(1/8W) ±200ppm/°C Pad SMD Automotive T/R
PanasonicERJ-P06J473V
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.125W, 47000ohm, 150V, 5% +/-Tol, Surface Mount, 0805
Res Thick Film 0805 47K Ohm 5% 1/8W ±200ppm/°C Molded SMD Paper T/R
Res Thick Film 0805 47K Ohm 5% 0.25W(1/4W) ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Descrizioni
Descrizioni di Panasonic ERJ-T06J473V fornite dai suoi distributori.
Res Thick Film 0805 47K Ohm 5% 0.25W(1/4W) ±200ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Surface Mount Thick Film Resistor, Aec-Q200 Erj Series, 47 Kohm, 250 Mw, - 5%, 1
Anti-Pulse High Power Thick Film Chip Resistor, 47000 ½, 5 %, 0.25 W
Panasonic SCT
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.25W, 47000ohm, 150V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 0805
Anti-Pulse Chip Resistor 0805 5%, 47Kohm , 7 Reel
Panasonic ERJT06J473V - Small & High Power Chip Resistors
RES, 47K, 5%, 0.25W, 0805, THICK FILM; Resistor Case Style: 0805 [2012 Metric]; Resistance: 47kohm; Product Range: ERJT06 Series; Voltage Rating: 150V; Resistor Element Material: Thick Film; Power Rating: 250mW; Resistance Tol