Panasonic ERJ-S1DJ561U
Res Thick Film 2010 560 Ohm 5% 0.75W ±200ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Panasonic ERJ-S1DJ561U.
Stock
1,988
Authorized Distributors
4
Resistance
560 Ω
560 Ω
560 Ω
Case/Package
2010
Tolerance
5 %
5 %
5 %
Power Rating
750 mW
750 mW
750 mW
Temperature Coefficient
200 ppm/°C
200 ppm/°C
Parti correlate
PanasonicERJ-12ZYJ561U
Res Thick Film 2010 560 Ohm 5% 3/4W ±200ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.75W, 560ohm, 400V, 5% +/-Tol, Surface Mount, 2010
Res Thick Film 2010 560 Ohm 5% 0.75W(3/4W) ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
PanasonicERJ-12ZYJ511U
Res Thick Film 2010 510 Ohm 5% 0.75W ±200ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.75W, 510ohm, 400V, 5% +/-Tol, Surface Mount, 2010
Descrizioni
Descrizioni di Panasonic ERJ-S1DJ561U fornite dai suoi distributori.
Thick Film Chip Res, Anti Sulfur, 2010 Rohs Compliant: Yes |Panasonic ERJ-S1DJ561U
Thick Film Chip Res, Anti Sulfur, 2010 5%, 560 ohm
ERJ FIXED RESISTOR 2010 (5025Metric) Chip Resistor ±5% ±200ppm/C 560Ohm 0.75W 3/4W
Thick Film Resistors - SMD 2010 560ohms 5% Anti-Sulfur