Panasonic ERJ-6ENF34R8V
Res Thick Film 0805 34.8 Ohm 1% 0.125W ±100ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Panasonic ERJ-6ENF34R8V.
IHS
Datasheet8 pagine5 anni fa
Panasonic
Farnell
JRH Electronics
element14 APAC
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
Restocked
Parti correlate
Res Thick Film 0805 34.8 Ohm 1% 0.125W(1/8W) ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Yageo GroupRC0805FR-0734R8L
Res Thick Film 0805 34.8 Ohm 1% 0.125W(1/8W) ±100ppm/C Pad SMD T/R
Res Thick Film 0805 34.8 Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±100ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.125W, 33ohm, 150V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 0805
Yageo GroupRC0805FR-0733RL
Res Thick Film 0805 33 Ohm 1% 0.125W(1/8W) ±100ppm/C Pad SMD T/R
Res Thick Film 0805 31.6 Ohm 1% 0.125W(1/8W) ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Descrizioni
Descrizioni di Panasonic ERJ-6ENF34R8V fornite dai suoi distributori.
125mW Thick Film Resistors 200V ±100ppm/℃ ±1% 34.8Ω 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Resistor, thick film, SMD 0805 (2012), 34.8 Ω, 0.125 W, ±1 %, ERJ6ENF34R8V
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.125W, 34.8ohm, 150V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0805
0805 (2012Metric) FIXED RESISTOR ERJ 0.079Lx0.049W 2.00mmx1.25mm 0.125W 1/8W 34.8Ohm ±100ppm/C
Thick Film Resistors - SMD 0805 34.8ohms 1% AEC-Q200
Panasonic ERJ6ENF34R8V - General Purpose Chip Resistors
RES, 34R8, 1%, 0.125W, 0805, THICK FILM; Resistor Case Style: 0805 [2012 Metric]; Resistance: 34.8ohm; Product Range: ERJ6EN Series; Voltage Rating: 150V; Resistor ; Available until stocks are exhausted Alternative available
Res, Thick Film, 34R8, 1%, 0.125W, 0805, Reel; Resistance:34.8Ohm; Resistance Tolerance:± 1%; Power Rating:125Mw; Resistor Case/Package:0805 [2012 Metric]; Resistor Technology:Thick Film; Resistor Type:Precision; Product Length:2Mmrohs Compliant: Yes |Panasonic ERJ6ENF34R8V