Panasonic ERJ-12ZYJ914U
Res Thick Film 2010 910K Ohm 5% 0.75W(3/4W) ±200ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Panasonic ERJ-12ZYJ914U.
IHS
Datasheet7 pagine5 anni fa
Parti correlate
Res Thick Film 2010 1M Ohm 5% 0.75W(3/4W) ±200ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Res Thick Film 2010 820K Ohm 5% 3/4W ±200ppm/°C Molded SMD SMD Blister T/R
Yageo GroupRC2010JK-071ML
750mW Thick Film Resistors 200V ±100ppm/℃ ±5% 1MΩ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Yageo GroupRC2010JK-07820KL
Res Thick Film 2010 820K Ohm 5% 0.75W(3/4W) ±100ppm/C Molded SMD Embossed T/R
Yageo GroupRC2010FK-07910KL
2010 910k ohms 1% thick film surface mount chip resistor
PanasonicERJ-12SF1004U
Res Thick Film 2010 1M Ohm 1% 3/4W ±100ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
Descrizioni
Descrizioni di Panasonic ERJ-12ZYJ914U fornite dai suoi distributori.
Resistor, thick film, SMD 2010 (5025), 910 kΩ, 0.75 W, ±5 %, ERJ12ZYJ914U
Thick Film Chip Resistor, 2010, 1/2W 5% 910Kohm, 7 inch reel
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.75W, 910000ohm, 200V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 2010
Thick Film Chip Resistor, 910000 ½, 5 %, 0.75 W
Panasonic SCT
Thick Film Resistors - SMD 2010 910Kohms 5% AEC-Q200