Panasonic ECW-H10122JVB
Film Capacitor, Polypropylene, 1000V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.0012uF, Through Hole Mount
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Panasonic ECW-H10122JVB.
IHS
Datasheet7 pagine17 anni fa
Master Electronics
Panasonic SCT
Electro Sonic
Supply Chain
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Parti correlate
PanasonicECW-H12122JV
Film Capacitor, Polypropylene, 1250V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.0012uF, Through Hole Mount
PanasonicECW-H16122JV
Film Capacitor, Polypropylene, 1600V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.0012uF, Through Hole Mount
Film Capacitor, Polypropylene, 1000V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.0013uF, Through Hole Mount
Film Capacitor, Polypropylene, 2000V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.0012uF, Through Hole Mount
Cap Film 0.0012uF 1600V PP 5% (13 X 4 X 9mm) Radial Wound 10mm 110C Automotive Bulk
Descrizioni
Descrizioni di Panasonic ECW-H10122JVB fornite dai suoi distributori.
Ecwh, Met Polyprop Film Cap Radial Lead Rohs Compliant: Yes |Panasonic ECW-H10122JVB
Film Chip Capacitor, 630V, 0.47µF, -25 to +105 ¡C, RoHS
Panasonic SCT
ECWH, Met Polyprop Film Cap Radial Lead1000VDC, 0.