Panasonic AGN260S24
Signal Relay 24VDC 4.8KOhm 1A DPDT(10.6mm 5.7mm 10mm) SMD General Purpose Relay
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Panasonic AGN260S24.
Panasonic
Master Electronics
Burklin Elektronik
Sager Electronics
Supply Chain
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.49.00.50
Introduction Date2009-04-07
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Parti correlate
PanasonicAGN210A24
Signal Relay 24VDC 4.8KOhm 1A DPDT(10.6mm 7.4mm 10mm) SMD General Purpose Relay
PanasonicAGN21024
Signal Relay 24VDC 4.8KOhm 1A DPDT(10.6mm 5.7mm 9mm) THT General Purpose Relay
PanasonicAGN26024
RELAY;GENERAL PURPOSE;INDUSTRIAL RELAY;DPDT;2 FORM C HIGH SENSE COIL VOLTAGE 24
Electromechanical Relay DPDT 1A 24VDC 5.22KOhm Surface Mount
RELAY TELECOM DPDT 1A 24VDC / Telecom Relay DPDT (2 Form C) Surface Mount
Descrizioni
Descrizioni di Panasonic AGN260S24 fornite dai suoi distributori.
GN SERIES 24 V 1 A DPDT(2 Form C) Non Latching Surface Mount Signal Relay
Relay Signal DPDT 125VAC 24VDC Solder Surface Mount Tube
Gn Relay Rohs Compliant: Yes |Panasonic AGN260S24
Low Signal Relays - PCB 2 Form C High Sense Coil Voltage 24
SIGNAL RELAY, DPDT, 24VDC, 1A, SMD;
AGN260S24, Panasonic Electronic Components
Power/Signal Relay, DPDT, Latched, 0.005A (Coil), 24VDC (Coil), 120mW (Coil), 1A (Contact), 110VDC (Contact), DC Input, AC/DC Output, Surface Mount-Straight