onsemi NSRLL30XV2T5G
Rectifier Diode, Schottky, 1 Phase, 1 Element, 0.2A, 30V V(RRM), Silicon
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per onsemi NSRLL30XV2T5G.
Upverter
Datasheet4 pagine7 anni fa
IHS
Master Electronics
onsemi
Future Electronics
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
-6.53%
Modelli CAD
FONTEeCADmCADFILE
Component Search Engine
SimboloImpronta
3DScarica
EE Concierge
SimboloImpronta
SnapEDA
3DScarica
Il sito del partner si aprirà in una nuova scheda quando si scaricano i modelli CAD
Parti alternative
Questo componente
Parti alternative
Price @ 1000
Stock
Authorized Distributors
6
Mount
Case/Package
SOD-523-2
Forward Voltage
600 mV
600 mV
Reverse Voltage (DC)
Forward Current
200 mA
200 mA
Max Reverse Leakage Current
1 µA
Reverse Recovery Time
Capacitance
Supply Chain
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.10.00.70
Introduction Date2018-08-22
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 5 years ago)
Descrizioni
Descrizioni di onsemi NSRLL30XV2T5G fornite dai suoi distributori.
200 mA, 30 V, Low VF Schottky Diode
Rectifier Diode Schottky 0.2A 2-Pin SOD-523 T/R
Diodes - General Purpose, Power, Switching SWITCHING DIODE, SOD 523
DIODE SCHOTTKY 30V 200MA SOD523