onsemi NDD60N900U1-35G
Power MOSFET 600V 5.9A 900mOhm Single N-Channel DPAK
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per onsemi NDD60N900U1-35G.
IHS
Datasheet9 pagine4 anni fa
onsemi
Supply Chain
Country of OriginVietnam
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2013-11-26
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 2 days ago)
LTB Date2018-06-22
LTD Date2018-12-22
Manufacturer Lifecycle StatusOBSOLETE (Last Updated: 2 days ago)
Parti correlate
Tube Through Hole N-Channel MOSFET (Metal Oxide) Mosfet Transistor 6.6A Tc 6.6A 84W Tc 600V
STMicroelectronicsSTU9N60M2
N-channel 600 V, 0.72 Ohm typ., 5.5 A MDmesh M2 Power MOSFET in IPAK package
STMicroelectronicsSTU11N65M2
N-channel 650 V, 0.6 Ohm typ., 7 A MDmesh M2 Power MOSFET in IPAK package
Trans MOSFET N-CH 650V 4.3A 3-Pin TO-251 Tube
MOSFET N-CH 700V 7.4A TO251 / N-Channel 700 V 7.4A (Tc) 68W (Tc) Through Hole PG-TO251-3-11
STMicroelectronicsSTU9HN65M2
N-channel 650 V, 0.71 Ohm typ., 5.5 A MDmesh M2 Power MOSFET in IPAK package
Descrizioni
Descrizioni di onsemi NDD60N900U1-35G fornite dai suoi distributori.
Trans MOSFET N-CH 600V 5.7A 3-Pin(2+Tab) DPAK Tube