Omron G7L-2A-BUBJ-CB-AC24
Power/Signal Relay, DPST, Momentary, 2500mW (Coil), AC Input, AC Output, Panel Mount
Production
Pagina del produttoreScheda dati
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Omron G7L-2A-BUBJ-CB-AC24.
Electro Sonic
Datasheet18 pagine23 anni fa
Datasheet12 pagine13 anni fa
Datasheet18 pagine23 anni fa
Arrow Electronics
element14 APAC
RS (Formerly Allied Electronics)
Sager Electronics
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
+13.13%
Supply Chain
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2000-01-27
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Parti correlate
Electromechanical Relay DPST-NO 25A 24VAC 303Ohm Bracket Mount
Electromechanical Relay 24VAC 303Ohm 20A DPST-NO (52.5x35.5x41)mm THT General Purpose Relay
Schneider Electric725BXXSC3ML-24A
Power Relay Electromechanical 24VAC 25A DPST-NO DIN Rail/Panel Mount 725 Series
Schneider Electric725BXXSC3ML-120A
Power Relay Electromechanical 120VAC 25A DPST-NO DIN Rail/Panel Mount 725 Series
Schneider Electric725BXXSC3ML-24D
Power Relay Electromechanical 24VDC 25A DPST-NO DIN Rail/Panel Mount 725 Series
Descrizioni
Descrizioni di Omron G7L-2A-BUBJ-CB-AC24 fornite dai suoi distributori.
POWER RELAY, 2 POLE, DPST-NO, SCREW TERM, UPPER BRACK W/TEST BUTTON, 24VAC
Top Flange, Enclosed Power Relay, Square, 30 A, 6 Pins, Screw
POWER RELAY, DPST-NO, 25A, 24VAC, PANEL; Contact Configuration:DPST-NO; Coil Voltage:24VAC; Contact Current:25A; Product Range:G7L Series; Relay Mounting:Panel Mount; Coil Type:Non Latching; Contact Voltage VAC:220V RoHS Compliant: Yes