Omron A22LGR24A11M
Pushbutton Switch, DPST, Momentary, 10A, 24VDC, Screw Terminal, Panel Mount-threaded
Production
Pagina del produttoreScheda dati
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Omron A22LGR24A11M.
IHS
Datasheet30 pagine10 anni fa
Master Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
Mouser
Supply Chain
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.50.90.35
Introduction Date2001-11-15
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 year ago)
Parti correlate
Pushbutton Switch, SPST, Momentary, Screw Terminal, Panel Mount
Pushbutton Switch, SPST, Latched, Screw Terminal, Panel Mount
Descrizioni
Descrizioni di Omron A22LGR24A11M fornite dai suoi distributori.
Switches - 22mm Pushbutton SPST-NO+NC RN 24V RD IP65 LED full-guard
SWITCH, PUSHBUTTON, PANEL MOUNT, 2500 VAC @ 50/60 HZ FOR 1 MINUTE,
Switch Push Button N.O./N.C. DPST Flush Round Button 10A 440VAC 380VDC Momentary Contact Screw Panel Mount
Il Pb Rndred24V Spst-No+Nc Mom |Omron Industrial Automation A22LGR24A11M