Omron A22E-MP-11
Pushbutton Switch, SPST, Momentary, 10A, 24VDC, Screw Terminal, Panel Mount-threaded
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Omron A22E-MP-11.
IHS
Datasheet18 pagine17 anni fa
Farnell
Master Electronics
Electro Sonic
Factory Futures
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
-100%
Supply Chain
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Parti correlate
Pushbutton Switch, DPST, Momentary, 10A, 24VDC, Screw Terminal, Panel Mount-threaded
Switch Emergency Stop N.C. DPST Mushroom Button 10A 240VAC 24VDC Screw Panel Mount
Switch Emergency Stop N.C. SPST Mushroom Button 10A 240VAC 24VDC Screw Panel Mount
Descrizioni
Descrizioni di Omron A22E-MP-11 fornite dai suoi distributori.
Switch Emergency Stop N.O./N.C. SPST/SPST Mushroom Button 10A 440VAC 380VDC Screw Panel Mount
Electromechanical Switch Emergency Stop Switch N.O./N.C. SPST 10A
Switches - 22mm Emergency Stop SPST-NO+NC 40mm HEAD Push-lock pull-reset