NMB 1608KL-01W-B10-L00
DC Fan Axial Ball Bearing 5V 4.5V to 5.5V 4.9CFM 20dB 40 X 40 X 20mm
Obsolete
Pagina del produttoreScheda dati
Prezzo e stock
DistributorSKUMinPkg
North Star MicroNS-1608KL-01W-B10-L00Contatto
>1wk
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per NMB 1608KL-01W-B10-L00.
IHS
Datasheet2 pagine0 anni fa
DigiKey
Sager Electronics
Supply Chain
Introduction Date2004-10-20
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2020-06-30
LTD Date2021-03-26
Parti correlate
DC Fan Axial Ball Bearing 5V 4.5V to 5.5V 4.2CFM 22dB 40 X 40 X 10mm
DC Fan Axial Ball Bearing 5V 4.5V to 5.5V 5.3CFM 25dB 40 X 40 X 10mm
DC Fan Axial Ball Bearing 24V 20V to 25.2V 4.9CFM 20dB 40 X 40 X 20mm
EBM-Papst405F
DC Fan Axial Sintec-Sleeve Bearing 5V 4.5V to 5.5V 4.7CFM 22.1dB( 40 X 40 X 10mm)
FAN AXIAL 40X10MM 12VDC WIRE
DC Fan Vapo Bearing 12V 0.065A 0.8W 4500RPM 5.3CFM 18.2dB Flange Mount
Descrizioni
Descrizioni di NMB 1608KL-01W-B10-L00 fornite dai suoi distributori.
DC Fans DC Axial Fan, 40x20mm, 5VDC, 4.9CFM, Rib, Lead Wires
DC Fan, Axial Construction, 70A, 5V, 350W
FAN AXIAL 40X20MM BALL 5VDC WIRE