Nichicon UKA1E330MDD1TD
UKA Radial Can aluminum electrolytic capacitor 0.197Dia 5.00mm ±20% 33muF 25V
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Nichicon UKA1E330MDD1TD.
Trend di 3 mesi:
-1.88%
Parti correlate
Radial Can ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UPM 25V 33muF ±20% 0.197Dia 5.00mm
Radial Can ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UPJ 25V 33muF ±20% 0.197Dia 5.00mm
Radial Can ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UVP 25V 33muF ±20% 0.248Dia 6.30mm
Wurth Elektronik860010472004
WCAP-ATG8 Aluminum Electrolytic Capacitors
United Chemi-ConESMG250ELL330ME11D
Cap Aluminum Lytic 33uF 25V 20%( 5 X 11mm) Radial 2mm 96mA 2000h 85C Bulk
PanasonicECA-1EM330
Cap Aluminum 33uF 25V 20% Aluminum Cylindrical Can 2000 hr 85°C
Descrizioni
Descrizioni di Nichicon UKA1E330MDD1TD fornite dai suoi distributori.
Cap Aluminum Lytic 33uF 25V 20% (5 X 11mm) Radial 2.5mm 68mA 2000h 105C Automotive Ammo
Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 25V 33uF -55 to 105C
ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR, 33UF, 25V, 20%, RADIAL; Capacitance: 33µF; Voltage(DC): 25V; Capacitance Tolerance: ± 20%; Capacitor Terminals: PC Pin; Lifetime @ Temperature: 2000 hours @ 105°C; Polarity 82T6007
Capacitor Alum Elec, 33Uf, 25V, 20%, Radial; Capacitance:33Μf; Capacitance Tolerance:± 20%; Capacitor Mounting:Through Hole; Capacitor Terminals:Radial Leaded; Diameter:5Mm; Height:11Mm; Lead Spacing:2Mm; Reel Quantity:2000 Rohs Compliant: Yes |Nichicon UKA1E330MDD1TD