Nichicon RNS0J681MDN1PH
FPCAP RNS Radial Can Aluminum Polymer Capacitor 0.394Dia 10.00mm ±20% 680muF 6.3V
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Nichicon RNS0J681MDN1PH.
IHS
Datasheet2 pagine3 anni fa
RS (Formerly Allied Electronics)
Parti correlate
NichiconRR70J681MDN1
FPCAP RR7 Radial Can aluminum capacitor 0.394Dia 10.00mm ±20% 680muF 6.3V
United Chemi-ConAPSA6R3ELL681MJB5S
Cap Aluminum Lytic 680uF 6.3V 20% (10 X 11.5mm) Radial 5mm 0.007 Ohm 5860mA 2000h 105°C Bulk
Wurth Elektronik870025174008
WCAP-PTG5 Aluminum Polymer Capacitors
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (solid Polymer), 10V, 20% +Tol, 20% -Tol, 680uF, Through Hole Mount
KYOCERA AVXRL80J681MDN1PX
ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR, 680UF 6.3 V POLYMER, L8 SERIES 2000H 8 X 8MM
United Chemi-ConAPSC4R0ELL681MHB5S
Cap Aluminum Polymer 680uF 4VDC 20% (8 X 11.5mm) Radial 3.5mm 0.007 Ohm 6100mA 15000h 105C Bulk
Descrizioni
Descrizioni di Nichicon RNS0J681MDN1PH fornite dai suoi distributori.
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (solid Polymer), 6.3V, 20% +Tol, 20% -Tol, 680uF, Through Hole Mount
SOLID AL CAP RADIAL NS SERIES 6.3V 680UF
Polymer - Fpcap/ Tp&ammo |Nichicon RNS0J681MDN1PH
CAP ALUM POLY 680UF 20% 6.3V T/H